Gold Way Travel

Ra?ykite Mums

whatsappWhatsApp viberViber viberTelegram

Dažnai Užduodami Klausimai

Kaip galiu pasitikėti jūsų įmone?

Saugiai užsisakykite keliones:

Užsisakykite savo kitą kelionę su GOLD WAY TRAVEL ir mėgaukitės ramia atostogų akimirka. Mes esame patikima kelionių agentūra su Turkijos turizmo ministerijos A grupės sertifikatu ir esame Turkijos kelionių agentūrų asociacijos (Tursab) narė. Patikrinkite mūsų narystės numerį 8237 Tursab svetainėje, kad būtumėte dar labiau ramūs.

https://www.tursab.org.tr/acenta-arama

Paprasta kelionių užsakymo procedūra:

Užsisakant keliones su GOLD WAY TRAVEL, tai paprasta ir patogu. Jums nereikia švaistyti laiko apsilankant kelionių agentūroje arba ilgai susitikinėjant su viešbučių gidais. Užsisakykite keliones mūsų svetainėje iš anksto be išankstinio mokėjimo, namuose ar bet kuriame įrenginyje.

Klientų pageidavimai yra mūsų pirmenybė:

GOLD WAY TRAVEL mes labai dėmesingai stengiamės atitikti klientų pageidavimus. Mūsų patenkinti klientai palieka teigiamus atsiliepimus Google, TripAdvisor ir socialiniuose tinkluose.

Platus paslaugų spektras:

Mūsų biuras yra Antalijoje. Siūlome kasdienines ekskursijas iš visų pagrindinių Antalijos pakrantės kurortų, taip pat populiarūs kryptys kaip Fethiye, Marmaris, Bodrum, Kusadasi, Stambulas ir Kapadokija. Pasirinkite GOLD WAY TRAVEL dėl patikimos paslaugos.

Lankstūs mokėjimo būdai:

Už ekskursijas galite mokėti grynaisiais doleriais, eurais ar lira autobuse. Taip pat galite pasirinkti mokėjimą internetu per interneto bankininkystę.

Paprasta keitimo ir atšaukimo politika:

Jei reikia pakeisti ar atšaukti ekskursiją, tiesiog praneškite mūsų vadovui per žinučių programėles. Mes garantuojame pilną grąžinimą, jei kelionė atšaukta dėl mūsų klaidos ir mokėjimas jau buvo atliktas. Užsisakykite keliones paprastai ir patogiai su GOLD WAY TRAVEL.

Kaip užsisakyti mūsų svetainėje?

Kaip užsisakyti mūsų svetainėje?

Kaip mes patvirtiname jūsų užsakymus:

Jūs galite užsisakyti ekskursiją mūsų svetainėje, sekdami instrukcijas. Po užsakymo mūsų vadovai susisieks su jumis.

Kaip mokėti už ekskursiją:

Dauguma ekskursijų mokamos grynaisiais mūsų gidui, kai įlipate į autobusą.

Kur laukti ekskursijos autobuso:

Prašome laukti autobuso prie savo viešbučio įėjimo, kur paprastai būna saugumo darbuotojai ir kelio užtvara.

Jeigu autobusas vėluoja:

Jei autobusas vėluoja daugiau nei 10 minučių, susisiekite su mumis per WhatsApp ar Viber. Tiesiog atsiųskite žinutę "10 minučių praėjo, autobuso nėra". Mes patikrinsime autobuso vietą ir pranešime jums numatomą atvykimo laiką.

Jūsų bilietas ir atvykimo laikas:

Po užsakymo išsiųsime jums elektroninį bilietą. Jums nereikia jo spausdinti; galite jį rodyti telefone. Ekskursijos laikas yra ant bilieto. Jei autobuso atvykimo laikas nėra nurodytas, nesijaudinkite, jis bus pridėtas prie bilieto netrukus.

Užsakymo patvirtinimas:

Atvykę į viešbutį, prašome pranešti mums savo kambario numerį, kad patvirtintumėte ekskursiją. Pateiktas kambario numeris patvirtina užsakymą tiek mūsų įmonei, tiek jums. Ši informacija yra svarbi, kad išvengtumėte nesusipratimų ir gidui būtų lengviau jus rasti. Jei gidai negali jūsų rasti, jie gali naudoti kambario numerį, kad sus isiektų su jumis. Mes gerbiame mūsų klientų privatumą ir niekada nesidaliname asmenine informacija arba kontaktiniais duomenimis su trečiosiomis šalimis.

Kaip at?aukti mano rezervaciją?

Jei turite kokių nors pakeitimų ar norite atšaukti ekskursiją, tiesiog praneškite mūsų vadovui per žinučių programėles. Mes garantuojame pilną grąžinimą, jei ekskursija atšaukta dėl mūsų klaidos ir mokėjimas jau buvo atliktas. Užsisakykite keliones paprastai ir patogiai, renkantis GOLD WAY TRAVEL.

Ar galiu mokėti $, ? ar TRY?

GOLD WAY TRAVEL siūlome mokėti už ekskursijas įvairiomis valiutomis, įskaitant dolerius, eurus ir Turkijos liras. Užsisakant per mūsų svetainę, ekskursijos kaina automatiškai bus konvertuota į dolerius. Jei norite mokėti už ekskursiją eurais ar Turkijos lira, tiesiog praneškite mums prieš dieną iki ekskursijos pradžios po 18:00 ir mes perskaičiuosime kainą pagal dabartinį valiutos kursą.

 

Kaip su jumis susisiekti?

Susisiekti su mumis GOLD WAY TRAVEL yra labai paprasta. Spustelėkite Telegram/WhatsApp/Viber mygtukus mūsų svetainėje, kad kalbėtumėtės su vadovu. Mes labiau mėgstame tekstines žinutes, o ne balso skambučius, kad suteiktume geresnę paslaugą.

Kiek žmonių bus grupei ir koks autobusas atvyks?

Mes turime 3 grupių kategorijas:

Mažos grupės ir VIP grupės iki 16 žmonių. Dažniausiai naudojame standartinius 16 vietų autobusus, tokie kaip Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Volkswagen Crafter ir kitos markės.

Vidutinio dydžio grupės iki 30 žmonių. Dažniausiai naudojame standartinius 30 vietų autobusus, tokie kaip Isuzu, Iveco ir Otokar.

Didelės grupės. Dažniausiai naudojame standartinius 45 vietų autobusus, tokie kaip Mitsubishi, Mercedes, Man. Kuris autobusas atvyks?

Kadangi grupių dydžiai gali keistis iki išvykimo, mes pranešame tik VIP grupės klientams autobuso markę ir modelį, kad išvengtume nesusipratimų.

KITI TURAI
SEKITE MUS
SAUGUS INTERNETO UŽSAKYMAS
GREITAS KONTAKTAS
Gynk Mahallesi Kurtulu Caddesi 38/B
+90 242 606 09 60 (Ofisas)
+90 538 789 43 22 (WhatsApp)
Į viršų